Facebook

Powodzenia w sesji✊! ...

View on Facebook

Dzisiaj odbędzie się tradycyjny pochód Lajkonika po Krakowie. A czy wiecie, że pan Zbigniew Glonek - od 30 lat wcielający się w postać Lajkonika - jest absolwentem Politechniki Krakowskiej :D? Pan Zbigniew na co dzień pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji, a raz w roku obdarza Krakowian szczęściem i uśmiechem ^_^.
Wybieracie się na pochód :)?

Więcej informacji na temat tradycji pochodu Konika Zwierzynieckiego znajdziecie na stronie Muzeum Historycznego Miasta Krakowa: www.mhk.pl/aktualnosci/lajkonik.
...

View on Facebook

SSPK - Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej zaprasza na warsztaty specjalnie dla Panów :). Zapraszamy zarówno studentów, jak i pracowników naszej uczelni. Przyjdźcie i poznajcie tajniki męskiej elegancji 👔! Udział bezpłatny :). ...

Męska lekcja stylu

Czerwiec 20, 2017, 4:00pm - Czerwiec 20, 2017, 6:00pm

Działownia s.0-19

Przyjdź i poznaj tajniki męskiej elegancji! Warsztat przeznaczone dla osób, które zmierzają do zbudowania i ugruntowania profesjonalnego wizerunku. Program warsztatu zawiera m.in. cenne informacje jak zwiększyć pewność siebie. Praktyczna wiedza przekazywana uczestnikom gwarantuje umiejętność odpowiedniego komponowania garderoby i pozwala na dokonywanie trafnych zakupów, co stanowi podstawę w budowaniu profesjonalnego wizerunku. Zajęcia poprowadzi: Tomasz Rzepa - współwłaściciel i projektant krakowskiej marki CRUX FINE SELECTION. Posiada 20 letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i sprzedaży klasycznej odzieży męskiej. Poprzez swoje kolekcje proponuje swoim klientom produkt światowej mody, nienagannej jakości, fascynującym sposobie wykończenia, ale wyłącznie za rozsądną cenę. W ramach swojej działalności prowadzi Akademię Stylu - warsztaty szkoleniowe, które skierowane są do mężczyzn, których wizerunek podlega nieustannej ocenie. Rejestracja na warsztaty odbywa się na stronie: 107.evenea.pl/ Liczba miejsc ograniczona!

View on Facebook

Drodzy Kandydaci :)! Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, wątpliwości odnośnie wyboru studiów lub problemy z procesem rejestracji na studia, albo po prostu chcecie porozmawiać z kimś, kto studiuje już na PK to zapraszamy Was na kolejną edycję Wirtualnego Dnia Otwartego. Jutro (19 czerwca) w godzinach od 13.00-15.00 będziemy odpowiadać na Wasze pytania :).

Szczegóły znajdziecie tutaj: utn.pl/9nGwT
...

View on Facebook

Nasi absolwenci odnoszą sukcesy nie tylko w dziedzinie nauk technicznych, nie tylko jako inżynierowie :). A oto dowód: właśnie dotarła do nas wiadomość, iż już wkrótce będzie mieć swoją premierę monodram, w którym gra Marek Gierat - absolwent Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki :). „Listonosz” na podstawie tekstów Charles'a Bukowskiego będzie grany w przyszłym tygodniu. Zainteresowanych odsyłamy tutaj 👉👉👉 toteatr.pl/, a my życzymy Markowi udanego występu :). ...

View on Facebook

Dla chcącego nic trudnego 😃. Nawet deszcz nie jest w stanie powstrzymać studentów z WA.
☔☔☔

/Fot. @colossalxv - Instagram/
...

View on Facebook