Facebook

Majówka coraz bliżej ^_^.

/Fot. @princeppllo - Instagram/
...

View on Facebook

Dzisiaj o 10:00 w „Działowni” rozpocznie się Akademia Budimex na PK! Będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach, które poprowadzi kadra kierownicza oraz porozmawiać z ekspertami. Wstęp bezpłatny :). ...

View on Facebook

Krótko o pogodzie: ☔☔😟.

/Fot. @secretsoffashionn - Instagram/
...

View on Facebook

W najbliższą sobotę (29 kwietnia) rozpocznie się już 55. Rajd Politechniki Krakowskiej w tym roku nazwany "Elektrycznym" :)

Wybieracie się? Zapisy trwają w SSPK - Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej :)
...

View on Facebook

Kolejna edycja konkursu Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz za nami i znamy już zwycięzców :). Z przyjemnością ogłaszamy, że w tym roku pierwsze miejsce zajął Piotr Kozieł z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu. Drugie miejsce należy do Marty Czepiel z VII LO w Krakowie, a trzecie do Piotra Dudka z I LO w Sanoku.

Kolejne miejsca zajęli: Konrad Rysz, Piotr Jaklewicz, Dawid Książek, Gabriela Bieżychudek, Grzegorz Wrona, Marcin Staniszewski i Gabriela Tomaszewska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Finalistom - byliście wspaniali <3!

/Fot. Jan Zych/

Więcej informacji: utn.pl/T0hdu
...

fot. Jan Zych

View on Facebook

Wielki Finał VI edycji konkursu Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz już w dziś o 11.00 w „Kotłowni”. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą kibicować naszym Finalistom. Przypominamy, że wśród Uczestników jest też kilku studentów z PK :).

Nagrody dla Finalistów już czekają w naszym biurze, a my nie możemy się doczekać, kiedy je wręczymy ^_^.
...

View on Facebook

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczelnia zyskała kolejnych dwóch profesorów :). Wczoraj na uroczystej gali z rąk prezydenta RP nominacje odebrali prof. Wiesław Starowicz i prof. Andrzej Seruga z Wydziału Inżynierii Lądowej.

Serdecznie gratulujemy :)!
...

Z przyjemnością możemy ogłosić, że nasz Wydział wzbogacił się o kolejnego profesora nauk technicznych. Na uroczystej gali z rąk prezydenta RP Andrzej Duda, nominację odebrał wczoraj prof. Wiesław Starowicz :) Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi i życzymy dalszych sukcesów w sferze naukowej! :)

View on Facebook

Piękna Politechnika ❤❤❤. Zawsze nam miło, kiedy trafimy na taką perełkę na Instagramie ^_^.

/Fot. @vinnrougee - Instagram/
...

View on Facebook