Facebook

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki zaktualizował(a) swoje zdjęcie w tle. ...

View on Facebook

W naszym pięknym holu stanęła choinka 🎄. Od razu przyjemniej idzie się na zajęcia, prawda 😊?

P.S. Mikołaj jeszcze nie zostawił żadnych prezentów. Sprawdziliśmy 😉.
...

View on Facebook

Drogi Maturzysto! Zapraszamy do udziału w 3. edycji konkursu „O Złoty Indeks PK”. Jest o co walczyć, ponieważ 10 pierwszych laureatów otrzyma 100 dodatkowych punktów w rekrutacji na studia, a kolejnych 20 osób otrzyma 50 punktów.

Konkurs organizowany jest w dwóch dyscyplinach: matematyce i chemii. Rejestracja rozpocznie się 16 grudnia 2017 r. i potrwa do 18 stycznia 2018 r.

Dowiedz się więcej i wejdź na indeks.pk.edu.pl 😃.
...

View on Facebook

Smoki Politechnika Krakowska w ćwierćfinale Ligi Akademickiej w League of Legends 😀! Osiem najlepszych drużyn rozpoczyna fazę play-off. W czwartek o 18.00 drużyna z PK zmierzy się z Tytanami z Politechniki Łódzkiej. Zarówno z tego meczu, jak i wszystkich pozostałych będzie stream na stronie www.twitch.tv/ligaakademicka

Oglądajcie i kibicujcie naszym :)!

Więcej informacji o Smokach z PK:
👉 www.facebook.com/SmokiPK/
👉 utn.pl/XjjiR
👉 utn.pl/DWC3P
...

View on Facebook

Nasza wielka choinka właśnie się stroi :D. A to może znaczyć tylko jedno: Święta coraz bliżej ^_^. Już nie możemy doczekać się zmroku, żeby zobaczyć, jak ładnie drzewko oświetla kampus 🎄.

/Fot. Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki - Dziękujemy 🙂 /
...

View on Facebook

Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego - naukowcy, dydaktycy i organizatorzy. A w tym gronie prof. dr hab. inż. Jerzy Sładek i dr hab. inż. Paweł Ocłoń z PK - laureaci nagrody ministra nauki i szkolnictwa wyższego dla nauczycieli akademickich za osiągnięcia dydaktyczne oraz naukowe w 2017 r. 😊. Profesor Sładek został nagrodzony za najlepsze osiągnięcia dydaktyczne, natomiast doktor Ocłoń otrzymał nagrodę ministra za osiągnięcia naukowe I stopnia.

Gratulujemy serdecznie!

Więcej informacji: utn.pl/V4DZr
...

View on Facebook

Gdzie odbywają się najlepsze bale wydziałowe? Oczywiście na PK 😁!

💃🕺

/Fot. Jan Zych/
...

View on Facebook

Dr inż. Maria Kurańska z PK znalazła się w gronie młodych naukowców-laureatów ósmej edycji programu Lider. Dr Kurańska otrzymała jedno z najwyższych dofinansowań NCBiR na „Opracowanie technologii recyklingu surowcowego roślinnych olejów posmażalniczych i zastosowanie otrzymanych hydroksylowych bio-komponentów do wytwarzania innowacyjnych wysokoefektywnych poliuretanowych materiałów termoizolacyjnych”.

Gratulujemy :)!

Więcej informacji: utn.pl/G0Hhb

/Fot. Jan Zych/
...

View on Facebook