Facebook

Jest naukowo udowodnione, iż w miłym towarzystwie czas szybko mija. Nawet podczas zajęć ;). Życzymy Wam miłego weekendu ^_^.

/Fot. @peet_st - Instagram/
...

View on Facebook

Niektórzy nawet podczas pobytu w pięknym Rzymie, pamiętają o swojej uczelni. Takie fajne zdjęcie i pozdrowienia dostaliśmy od Przemka i Justyny 😊.

Dziękujemy 😘!

/Fot. Przemysław Dziodzio/
...

View on Facebook

Książki, słodycze i kawa! Z NZS-em jest zabawa! Jeśli chcecie dołączyć do największej organizacji studenckiej w Polsce, to dzisiaj macie tę szansę. NZS PK zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie o 18.15 (WIŚ, sala 120). Czekają na Was przeróżne gry i zabawy, konkursy oraz pyszne ciasteczka!

Zaraz, zaraz... ciasteczka 🤤?! To może my też wpadniemy 🤣.
...

View on Facebook

Politechnika taka piękna w jesiennych barwach 😍...

PS. Robicie fantastyczne zdjęcia 👍👏.

/Fot. @arturr_s - Instagram/
...

View on Facebook

Dziś o godzinie 11.00 na antenie internetowego Radia „Nowinki” zostanie wyemitowany wywiad z JM rektorem PK prof. dr. hab. inż. Janem Kaziorem. Rektor odpowie m.in. na pytania o plany i działania, które zostaną podjęte na naszej uczelni w nowym roku akademickim.

Jeśli nie zdążycie posłuchać wywiadu rano, to powtórka emisji o godz. 19.00 :).

Zapraszamy do słuchania „Nowinek” 🙂 👇 nowinki.pk.edu.pl:8000/nowinki

/Fot. Jan Zych/
...

View on Facebook

Czujecie, że kariera w mediach to Wasze przeznaczenie? A może po prostu chcecie zrobić coś fajnego w wolnym czasie? Radio Nowinki Politechnika Krakowska poszukuje wolontariuszy do prowadzenia audycji oraz realizacji dźwięku. Zainteresowani 😀? To zapraszamy do siedziby „Nowinek” na w każdy poniedziałek o 20.00. ...

Radio „Nowinki” kontynuuje rekrutację wolontariuszy do zadań reporterskich, prowadzenia audycji oraz realizacji dźwięku. Nabór trwa do 31 października 2017. Masz pomysł i chcesz zrealizować go z nami oraz przeżyć fantastyczną przygodę? Zapraszamy!

View on Facebook

Prawdziwemu artyście nic nie przeszkadza w tworzeniu 🎨. Tak jak naszym studentom nie straszna jest mgła, niskie temperatury i wczesna godzina. Nam pozostaje zazdrościć zarówno talentu, jak i wytrwałości 😉. ...

View on Facebook

Koło PTTK nr 9 przy Politechnice Krakowskiej poszukuje nowych członków - takich samych jak oni pasjonatów podróży i turystyki 😃.

Spotkanie, podczas którego będzie można się zapisać do Koła odbędzie się w czwartek 19 października. Szczegóły (jak zapisać się do Koła i wzór deklaracji) znajdziecie na fanpage'u PTTK nr 9 :).
...

Witajcie! Za tydzień w czwartek o godzinie 19 w Pubie Róg Brackiej i Reformackiej będzie możliwość zapisania się do Naszego Koła, wyrobienia legitymacji PTTK oraz spędzenia z nami kilku godzin w miłej atmosferze:) Będzie stworzone odrębne wydarzenie. Zapisując się do koła oraz opłacając wpisowe 10zł otrzymujecie nasze piękne logo w postaci pinsa, zdjęcie poniżej:) A jeżeli ktoś nie ma pinsa, może go oczywiście zakupić. Link do zapisów do Naszego Koła: goo.gl/forms/OZ41Cc3PzymmLgD82 Aby zostać członkiem PTTK w Krakowie wystarczy: 1. Wypełnić deklarację (w dwóch kopiach), która dostępna jest poniżej oraz tutaj: oakrakow.pttk.pl/j/images/deklaracja%20cz%C5%82onka%20zwyczajnego%20pttk.doc 2. Deklarację wraz z 2 zdjęciami legitymacyjnymi oraz kwotą tegorocznej składki przynieść do nas w czwartek na spotkanie, lub umówić się indywidualnie z Przemek Dziedzina. Gotowe legitymacje będą gotowe kilka dni później. 3. Opłaty oakrakow.pttk.pl/j/index.php?option=com_content&task=view&id=254&Itemid=121 4. Ubezpieczenie Podstawowe informacje o warunkach ubezpieczenia dla członków PTTK można znaleźć tutaj: www.pttk.pl/zycie/ubezpieczenia/nnw2016/NNW_2016_ulotka_informacyjna.pdf 5. Rabaty Rabaty dla członków PTTK można znaleźć tutaj www.pttk.pl/zycie/rabaty/ 6. Więcej informacji o Oddział Akademicki PTTK Kraków tutaj: oakrakow.pttk.pl/j/index.php

View on Facebook

Wiemy, że uwielbiacie robić sobie zdjęcia z naszym patronem, a wspólna fotka na zakończenie studiów to już tradycja 😃. Dlatego myślimy, że ucieszy Was informacja, że jutro o 15.00 na Rynku Głównym pojawi się Tadeusz Kościuszko i w dodatku mieszkańcy Krakowa będą mogli sobie zrobić z nim zdjęcie 😮!

Potem odbędzie się lekcja śpiewania pieśni i piosenek kościuszkowskich 🎶.

Wybieracie się :D?

Więcej informacji 👉 utn.pl/JkoFO.
...

View on Facebook

Piątek 13-tego wcale nie musi być pechowy. A jeśli tak jak @xenia_patysh macie w domu czarnego kociaka, to już na pewno spotka Was dziś coś miłego 😉. Na PK wiemy, że czarne koty przynoszą szczęście 😺❤. Pochwalcie się w komentarzach Waszymi pupilami :).

/Fot. @xenia_patysh - Instagram/
...

View on Facebook